Galerie

Kliknutím na nadpis Galerie přejdete na seznam fotoalb. Níže je výběr nejčerstvějších fotoalb.

Biblického dne ve Staré Vsi nad Ondřejnicí 9.11.2019 se účastnilo 8 dětí z naší farnosti. Tři z nich - Martinka, Marek a Dušan se také účastnily Biblické olympiády, ve které získaly pěkné 7. místo, blahopřejeme!

Průvod světla žáků 2. stupně CZŠ Přemysla Pittra vedl od školy do našeho kostela. Modlitbou za zemřelé provázel o. Dariusz Sputo, školní kaplan. Akce se konala 1.11.2019 dopoledne.

Večerní mše svaté o svátku Všech svatých 1.11.2019 se účastnilo 29 zástupců z řad svatých a blahoslavených :-). Foto: Tomáš Sládeček.

Adorace, přímluvná modlitba a večer chval v předvečer slavnosti Všech svatých 31.10.2019.