středa

Radio Proglas - Paulíni v Ostravě již 25 let

V ostravské farnosti Přívoz působí Paulíni z polské Czestochowe od roku 1994 - tedy více než 25 let. Představeným komunity je v současné době P. Frantiszek Gajewski. K mikrofonu si jej pozval redaktor Antonín Žolnerčík z regionálního studia Hedvika v Ostravě. Na Radiu Proglas ve středu 15. ledna od 20:15 hodin nebo v repríze o den později od 22:00 hodin.

19.
neděle

Pouť svatého Pavla, prvního poustevníka, patrona Řádu Paulínů

V pátek 10. ledna začne devítidenní příprava na pouť svatého Pavla, prvního poustevníka, patrona řádu Paulínů.
Ve středu 15. ledna je svátek sv. Pavla, prvního poustevníka. Mše svatá v 17:00 hodin ve farní kapli.
V neděli 19. ledna pouť sv. Pavla, prvního poustevníka. Bohoslužby v 8:00, 10:30 (pro rodiny s požehnáním dětem) a 17:00. Slovem nás v tento poutní den povzbudí o. Robert Jasiulewicz OSPPE, farní vikář farnosti Plzeň-Bory.

úterý

Chceme z dětí vychovat rodiče

Cyklus přednášek NAROVINU je v Klubu Atlantik obvykle každé poslední úterý v měsíci v 17:00 hodin.

Internetové stránky projektu NAROVINU: cyklusnarovinu.cz

22.
středa

Mše svatá za manžele a setkání na faře

Každý 22. den v měsíci vyprošujeme při mši svaté požehnání pro manžele. Po mši svaté srdečně zveme manžele na setkání na faře, modlitbu a sdílení... Patronkou setkání je sv. Rita. Mše svatá začíná v 17:00 hodin.

Leden-Únor

31.1.-2.2.
pá-so

Duchovní obnova

Srdečně zveme na duchovní obnovu - modlitby, přednášky, společenství, možnost přímluvné modlitby a rozhovoru s knězem pro všechny od 18 do 99 let :-).

Duben-Květen

29.4.-6.5.
st - st

Poutní zájezd do Medžugorje

Připravujeme poutní zájezd do Medžugorje v termínu 29. dubna – 6. května. Přihlášení se zálohou 800,- Kč do konce března. Bližší informace u otce Dominika (mob: 734 764 258).
Kapacita autobusu: volná místa.