1.-31.
pá-ne

Růženec - modlitba, výstava

Během měsíce října srdečně zveme ke společné modlitbě růžence od úterka do neděle v 16:15, v pondělí v 6:15.

Až do 29. října můžete také v našem kostele shlédnout výstavu o svatém růženci, kterou připravil otec Dominik.

24.
neděle

Mše svatá v polštině

Mši svatou v polštině sloužíme co 14 dní v neděli (vždy v sudém týdnu) ve 14:00 hodin.

30.

Průvod svatých

Po roční odmlce bychom rádi letos znovu uspořádali u příležitosti oslavy svátku všech svatých průvod svatých, při kterém se děti přestrojí za vybraného svatého. Registrace svatých bude brzy spuštěna. Změna programu dle aktuálních opatření vyhrazena.

14:00 převlékání na faře
14:45 průvod svatých do kostela a představení svatých
mše svatá s modlitbou Otče náš v různých jazycích
závěrečný průvod svatých na náměstí a modlitba
malé pohoštění pro děti v sále (budeme vděčni za napečené dobroty :))
cca 17:00 zakončení

20.

Boh nie je mŕtvy

Zveme mladé na Godzone tour 2021 - evangelizační turné.
Na Godzone tour zažiješ originální hudebně-taneční program, poslechneš si jedinečné příběhy lidí, uvidíš interaktivní divadelní scénku, inovativní videoprodukci a mnoho dalšího.
V Ostravě v RT TORAX aréně 20. listopadu v 19:30. Živě přenášeno TV Noe.