Květen-Červec

28.5.-31.7.
pá-so

Planeta země

Výstava o kráse stvoření, které ukazuje na svého Stvořitele (zpracováno podle BTM). Výstavu (na 4 panelech) si můžete prohlédnout v našem kostele od Noci kostelů až do konce července.

Květen-Červec

28.5.-31.7.
pá-so

Od Noci do Noci

Výběr fotografií ze života farnosti od června 2020 do května 2021 si můžete prohlédnout v kostele na 6 panelech po celý měsíc červen a červenec.

1.
neděle

Živý růženec

Setkání společenství živého růžence je každou první neděli v měsíci po ranní mši svaté. Můžete se také přidat.
Závazek členů živého růžence je modlitba 1 desátku růžence každý den.

13.
pátek

Fatimský večer

Srdečně zveme na Fatimský večer do kostele v Ostravě-Přívoze.
Vždy 13. dne v měsíci v 19:00 hodin v kostele v Ostravě-Přívoze od května do října.
Na programu: průvod se sochou Panny Marie Fatimské, mariánské písně, modlitba růžence s rozjímáním.
Přineste si prosím svíčky.

20.-29.
pá-ne

Letní tábor

Připravujeme letní tábor pro děti spolu s farností Plzeň-Bory. Proběhne nedaleko Plzně ve Štěnovicích v termínu od 20. do 28. srpna. Přihlásit se můžete do 25. června, pro později přihlášené je cena navýšena o 250,- Kč.

Je k dispozici poslední volné místo na tábor.

Září

5.-12.
ne-ne

Mezinárodní eucharistický kongres

Začátkem září se v Budapešti uskuteční Mezinárodní eucharistický kongres, na který nás zvou biskupové Čech, Moravy a Slezska (dopis biskupů).

Nabízíme ke stažení:
modlitbu
informace o jednodenním poutním zájezdu 12.9.2021
informace o víkendovém poutním zájezdu 10.-12.9.2021

Září

10.-12.
pá-ne

Duchovní obnova

Srdečně zveme na duchovní obnovu - modlitby, přednášky, společenství, možnost přímluvné modlitby a rozhovoru s knězem - pro všechny od 18 do 99 let :-).

Další informace a možnost přihlášení na plakátku nebo webu školy: skolamarie.cz