Jizerka Buchtová (varhany a zpěv) a Jana Barčová (zpěv)

Jizerka Buchtová a Jana Barčová vedly scholu ve farnosti Ostrava - Hrušov již za působení Paulínů.

V roce 2007 přešly do přívozské farnosti, kde po domluvě s o. Bogdanem hrály a zpívaly 3 dny v týdnu. Postupem času začaly hrát a zpívat při nedělních bohoslužbách, svatbách a pohřbech. Každý čtvrtek po mši svaté následuje adorace, na kterou se vždy pečlivě připravují a zaznívají nové písně. Také se zdokonalují ve zpěvu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě pod vedením prof. Mirianny Pillárové, sólistky Národního divadla moravskoslezského.

Ve farnosti působí více jak 10 let. Aktivně se zapojují do všech akcí, co se týká hudby, zpěvu i přípravy občerstvení při nedělních posezeních na faře. Nejen díky daru od Pána Boha, což je láska k hudbě, jsou nedílnou součástí přívozské farnosti.

Září 2018